Сторінка директора

навчально-виховного комплексу

"Якимівська гімназія"

Вагеник Наталія Анатоліївна

Директор НВК "Якимівська гімназія"
Предмет викладання

Математика

Категорія

вища

Стаж роботи

26 років

Звання

Учитель-методист

Сертифікати та нагороди
  • Сертифікат Intel «Навчання для майбутнього»
  • Основи ІКТ за програмою «Партнерство у навчанні»
  • Сертифікат учасника Всеукраїнського науково-практичного проблемного семінару з міжнародною участю «Особливості використання технологій прийняття рішень у професійній діяльності педагогічних працівників»
  • Сертифікат учасника ІІ регіональної науково-практичної конференції «Сучасний урок у школі: теорія і практика»

Освіта – це рушій прогресу країни, а шкільна освіта – це фундамент майбутнього. НВК «Якимівська гімназія» – загальноосвітній навчальний заклад нового типу, який складається з початкової школи з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії, де поглиблено вивчається математика та англійська мова.

Наш заклад єдиний у Якимівському районі, а тому керівництво НВК «Якимівська гімназія» – це велика відповідальність. Перше і найголовніше завдання – це створення умов для отримання якісної освіти, підготовка до навчання у ВНЗ, розвиток здібностей та обдарувань кожної дитини. По-друге, виховання відповідального громадянина, справжнього патріота, який пишається своєю Україною і зробить усе, щоб вона стала розвиненою європейською країною. По-третє – зробити кожну дитину – щасливою людиною, яка вміє думати, аналізувати, робити свідомий вибір, не бути байдужою та зможе зробити щасливими оточуючих.

Чим відрізняється наш навчальний заклад? Особливою психологічною атмосферою – атмосферою спільної творчості учителя та учнів, яка дає можливість кожній дитині відчути радість пізнання, а вчителю – відчути себе майстром, творцем. Ми вчимо учнів перемагати у олімпіадах та конкурсах, вчимо аналізувати і виправляти помилки, знайомимо учнів з науково-дослідницькою діяльність, вчимо презентувати результати своєї роботи.

Чим ще відрізняється наш навчальний заклад? Власними традиціями. Традиційними стали відкриті уроки, які дивляться учні, батьки, вчителі на нашому сайті. Кожного року в нас проходять багато виховних заходів, які полюбляють наші учні та батьки: «Посвята у гімназисти»; «Туристичний квест»; фестиваль черлідерів; день Європи. Традиційними стали і флешмоби до Дня Незалежності, Дня Миру, до Дня пам’яті та примирення, Свята Першого Дзвоника, Свята Останнього Дзвоника, які полюбляють усі жителі Якимівки.

Нам є чим пишатися: це результати ЗНО,  перемоги в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, перемоги в ІІ (обласному) етапі МАН (навіть у Всеукраїнському етапі), перемоги у фінальному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка. Наші учні були  переможцями  Програми майбутніх  лідерів «Flex» та навчалися протягом року в США. Сайт навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» –  дворазовий переможець  Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу. Але ми не зупиняємося на досягнутому, рухаємось вперед, щоб відповідати вимогам сьогодення та будувати Нову українську школу.

Документи, звіти та накази

Звіт про роботу педагогічних працівників навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» за період з 2013 року

Задати питання директору