Сторінка директора

навчально-виховного комплексу

"Якимівська гімназія"

Вагеник Наталія Анатоліївна

Директор НВК "Якимівська гімназія"
Предмет викладання

Математика

Категорія

вища

Стаж роботи

26 років

Звання

Учитель-методист

Сертифікати та нагороди
  • Сертифікат Intel «Навчання для майбутнього»
  • Основи ІКТ за програмою «Партнерство у навчанні»
  • Сертифікат учасника Всеукраїнського науково-практичного проблемного семінару з міжнародною участю «Особливості використання технологій прийняття рішень у професійній діяльності педагогічних працівників»
  • Сертифікат учасника ІІ регіональної науково-практичної конференції «Сучасний урок у школі: теорія і практика»

Освіта – це рушій прогресу країни, а шкільна освіта – це фундамент майбутнього. НВК «Якимівська гімназія» – загальноосвітній навчальний заклад нового типу, який складається з початкової школи з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії, де поглиблено вивчається математика та англійська мова.

Наш заклад єдиний у Якимівському районі, а тому керівництво НВК «Якимівська гімназія» – це велика відповідальність. Перше і найголовніше завдання – це створення умов для отримання якісної освіти, підготовка до навчання у ВНЗ, розвиток здібностей та обдарувань кожної дитини. По-друге, виховання відповідального громадянина, справжнього патріота, який пишається своєю Україною і зробить усе, щоб вона стала розвиненою європейською країною. По-третє – зробити кожну дитину – щасливою людиною, яка вміє думати, аналізувати, робити свідомий вибір, не бути байдужою та зможе зробити щасливими оточуючих.

Чим відрізняється наш навчальний заклад? Особливою психологічною атмосферою – атмосферою спільної творчості учителя та учнів, яка дає можливість кожній дитині відчути радість пізнання, а вчителю – відчути себе майстром, творцем. Ми вчимо учнів перемагати у олімпіадах та конкурсах, вчимо аналізувати і виправляти помилки, знайомимо учнів з науково-дослідницькою діяльність, вчимо презентувати результати своєї роботи.

Чим ще відрізняється наш навчальний заклад? Власними традиціями. Традиційними стали відкриті уроки, які дивляться учні, батьки, вчителі на нашому сайті. Кожного року в нас проходять багато виховних заходів, які полюбляють наші учні та батьки: «Посвята у гімназисти»; «Туристичний квест»; фестиваль черлідерів; день Європи. Традиційними стали і флешмоби до Дня Незалежності, Дня Миру, до Дня пам’яті та примирення, Свята Першого Дзвоника, Свята Останнього Дзвоника, які полюбляють усі жителі Якимівки.

Нам є чим пишатися: це результати ЗНО,  перемоги в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, перемоги в ІІ (обласному) етапі МАН (навіть у Всеукраїнському етапі), перемоги у фінальному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка. Наші учні були  переможцями  Програми майбутніх  лідерів «Flex» та навчалися протягом року в США. Сайт навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» –  дворазовий переможець  Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу. Але ми не зупиняємося на досягнутому, рухаємось вперед, щоб відповідати вимогам сьогодення та будувати Нову українську школу.

Документи, звіти та накази

Статут НВК "Якимівська гімназія"

Звіт про роботу педагогічних працівників навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» за період з 2013 року

Задати питання директору