2018-2019

навчальний рік

Система навчання, канікули, розклад дзвінків, розклад уроків, розклад факультативних, індивідуальних занять, гуртків

Система навчання

Навчальні семестри:

  • І семестр – з 1 вересня по 29 грудня 2018 р.
  • ІІ семестр – з 14 січня по 24 травня 2019 р.

Тривалість навчального року:

  • 1 – 4 класи – 175 робочих днів
  • 5 – 11 класи – 190 робочих днів

Канікули

Літні канікули

summer

літні – 25.05 – 01.09.2019
(97 календарних днів)

Осінні канікули

autumn

осінні – 29.10 – 04.11.2018
(7 календарних днів)

Зимові канікули

winter

зимові– 30.12.2018 – 11.01.2019
(21 календарних днів)

Весняні канікули

spring

весняні– 25.03.2019 – 31.03.2019
(7 календарних днів)

Тривалість навчальних занять

Початок навчальних занять:

  • 8 год. 15 хв.

Тривалість занять:

  • в 1-х класах         – 35 хв.
  • в 2 – 4-х класах   – 40 хв.
  • в 5 – 11-х класах – 45 хв.

Тривалість перерв між уроками:

  • в 1-х класах: маленька перерва – 20 хв.велика перерва – 30 хв. (після 2 та 3 уроків);
  • в 2 – 4-х класах: маленька перерва – 15 хв.велика перерва – 25 хв. (після 2 та 3 уроків)
  • в 5 – 11-х класах: маленька перерва – 10 хв.велика перерва – 20 хв. (після 2 та 3 уроків)

Документація

clock
РОЗКЛАД ДЗВІНКІВ
1 –Й КЛАС2 – 4   КЛАСИ5 – 11   КЛАСИ
1 урок 08.20 – 08.551 урок  08.20 – 09.001 урок 08.15 – 09.00
Перерва  15  хвилин Перерва  10  хвилин Перерва  10  хвилин
2 урок 09.10 – 09.452 урок 09.10 – 09.502 урок 09.10 – 09.55
Перерва  30  хвилинПерерва  25  хвилин Перерва  20  хвилин
3 урок 10.15 – 10.503 урок  10.15 – 10.553 урок 10.15 – 11.00
Перерва  30  хвилин Перерва  25  хвилин Перерва  20  хвилин
4 урок  11.20 – 11.554 урок 11.20 – 12.004 урок 11.20 – 12.05
Перерва  20  хвилин Перерва  15  хвилин Перерва  10  хвилин
5 урок  12.15 – 12.505 урок 12.15 – 12.555 урок 12.15 – 13.00
Перерва  10  хвилин
6 урок 13.10 – 13.55
Перерва  10  хвилин
7 урок 14.05 – 14.50

Розклад уроків

Основна школа

№ урокуПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятниця
1МатематикаФізкультураМатематикаМатематикаУкраїнська література
2МатематикаЗарубіжна літератураМатематикаМатематикаУкраїнська література
3ІсторіяУкраїнська моваАнглійська моваАнглійська моваПриродознавство
4Зарубіжна літератураУкраїнська моваАнглійська моваУкраїнська моваПриродознавство
5Основи здоров’яІнформатика/українська моваКурс за виборомКурс за виборомТрудове навчання
6ІнформатикаХореографіяФізкультураМистецтво
№ урокуПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятниця
1МистецтвоУкраїнська моваАнглійська моваНімецька моваАнглійська мова
2Англійська моваУкраїнська моваАнглійська моваФізкультураАнглійська мова
3МатематикаНімецька моваМатематикаУкраїнська моваУкраїнська література
4МатематикаІнформатикаМатематикаКурс за виборомУкраїнська література
5Зарубіжна літератураФізкультураХореографіяІсторіяПриродознавство
6Зарубіжна літератураТрудове навчанняОснови здоров’я Українська мова/Природознавство
№ урокуПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятниця
1ІнформатикаФізкультураМатематикаАнглійська моваМатематика
2Основи здоров’я/ХореографіяГеографіяМатематикаАнглійська моваМатематика
3Українська моваАнглійська моваУкраїнська моваЗарубіжна літератураІсторія
4Англійська моваАнглійська моваУкраїнська моваФізкультура/ХореографіяІсторія
5МистецтвоЗарубіжналітератураБіологіяНімецька моваУкраїнська література
6ФізкультураЗарубіжна літератураБіологіяНімецька моваУкраїнська література
7Українська мова/ГеографіяУкраїнська мова/Українська мова/
№ урокуПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятниця
1Зарубіжна літератураУкраїнська моваБіологіяМатематикаМистецтво
2Зарубіжна літератураУкраїнська моваБіологіяМатематикаФізкультура
3ІнформатикаГеографіяМатематикаУкраїнська літератураСпецкурс
4МатематикаГеографіяМатематикаУкраїнська літератураСпецкурс
5МатематикаОснови здоров’яІсторіяТрудове навчанняАнглійська мова
6Англійська моваІнформатикаІсторіяФізкультураУкраїнська мова
7Українська мова/Мистецтво
№урокуПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятниця
1ГеографіяФізикаУкраїнська літератураМатематикаБіологія/ Українська мова
2ГеографіяФізикаУкраїнська літератураМатематикаРосійська мова
3Українська моваБіологіяАнглійська моваЗарубіжна літератураМатематика
4Українська моваБіологіяАнглійська моваЗарубіжна літератураМатематика
5МатематикаФізкультураМатематикаІсторіяМистецтво
6МатематикаХіміяМатематикаФізкультураІсторія
7ІнформатикаМузичне мистецтвоКурс за вибором/Основи здоров’я
№ урокуПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятниця
1Англійська моваАнглійська моваУкраїнська літератураУкраїнська моваМатематика
2Українська мова/ БіологіяАнглійська моваУкраїнська літератураУкраїнська моваМатематика
3ГеографіяФізикаБіологіяМатематикаАнглійська мова
4ГеографіяФізикаНімецька моваМатематикаАнглійська мова
5ФізкультураКурси за вибором/БіологіяНімецька моваЗарубіжна літератураІсторія
6БіологіяСпецкурсІсторіяЗарубіжна літератураГеографія
7Курс за виборомФізкультураМузичне мистецтвоКурс за вибором
№ урокуПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятниця
1Українська моваХіміяУкраїнська літератураІсторіяГеографія
2Українська моваХіміяУкраїнська літератураІсторіяРосійськамова/Мистецтво
3МатематикаБіологіяГеографіяМатематикаМатематика
4МатематикаБіологіяАнглійська моваМатематикаМатематика
5ФізикаМатематикаАнглійська моваФізкультураКурс за вибором
6ФізикаМатематикаХіміяЗарубіжна літератураКурс за вибором/Музичне мистецтво
7ФізкультураКурси за виборомХіміяОснови здоров’я/Музичне мистецтво
№ урокуПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятниця
1МатематикаМатематикаМатематикаБіологіяРосійська мова/ Історія
2МатематикаМатематикаМатематикаБіологіяІсторія
3Українська моваІнформатикаУкраїнська літератураАнглійська моваХімія
4Українська моваІнформатикаУкраїнська літератураАнглійська моваХімія
5ГеографіяКурс за виборомФізикаМатематикаФізкультура
6ГеографіяФізкультураФізикаМатематикаМистецтво/ Курс за вибором
7Мистецтво/ІсторіяКурс за виборомЗарубіжна літератураОснови здоров’я /
№ урокуПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятниця
1ІсторіяАнглійська моваФізикаЗарубіжна літератураМистецтво
2ІнформатикаАнглійська моваФізикаЗарубіжна літератураМатематика
3Курс за виборомУкраїнська моваМатематикаБіологіяАнглійська мова
4Курс за виборомУкраїнська моваМатематикаБіологіяАнглійська мова
5Курс за виборомБіологіяІсторіяУкраїнська літератураМатематика
6Англійська моваБіологіяФізкультураУкраїнська літератураФізкультура
7ГеографіяІнформатикаХореографія/Географія
№ урокуПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятниця
1МатематикаБіологіяКурс за виборомФізикаУкраїнська література
2МатематикаБіологіяГеографіяФізикаУкраїнська література
3ІнформатикаАнглійська моваМатематикаАнглійська моваЗарубіжна література
4Англійська моваАнглійська моваМатематикаАнглійська моваЗарубіжна література
5Англійська моваУкраїнська моваАнглійська моваФізкультураХімія
6ФізкультураУкраїнська моваАнглійська моваОснови здоров’я/ГеографіяХімія
7ІсторіяЗарубіжна літератураІсторіяУкраїнська мова/ПравоІсторія
8Хореографія
№ урокуПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятниця
1ІсторіяФізикаУкраїнська літератураБіологіяХімія
2ІсторіяФізкультураУкраїнська літератураБіологіяХімія
3Українська моваМатематикаБіологіяІсторіяБіологія
4Українська моваМатематикаМатематикаМатематикаМатематика
5МатематикаГеографіяКурс за виборомМатематикаЗарубіжна література
6МатематикаПраво/БіологіяКурс за виборомФізкультураАнглійська мова
7ФізикаБіологіяАнглійська моваУкраїнська мова/ГеографіяМистецтво
№ урокуПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятниця
1БіологіяМатематикаМатематикаМатематикаМатематика
2Географія /Українська моваМатематикаБіологіяМатематикаМатематика
3МатематикаУкраїнська моваУкраїнська літератураФізикаБіологія
4ІнформатикаУкраїнська моваУкраїнська літератураФізикаБіологія
5Курс за виборомІнформатика/ПравоБіологіяМатематикаАнглійська мова
6ІсторіяГеографіяМистецтвоІсторіяАнглійська мова
7ФізкультураФізкультураКурс за виборомІсторіяЗарубіжна література

Старша школа

№ урокуПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятниця
1ФізкультураІсторіяБіологія/ПравоАнглійська моваГеографія
2ІнформатикаІсторіяІсторіяАнглійська моваГеографія
3Англійська моваМатематикаАнглійська моваУкраїнська літератураАнглійська мова
4БіологіяМатематикаАнглійська моваУкраїнська літератураФізика
5Українська моваАнглійська моваУкраїнська моваКурс за виборомФізика
6Українська моваАнглійська моваЗахист ВітчизниКурс за виборомУкраїнська мова/Технології
7Зарубіжна літератураХіміяФізкультура
№ урокуПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятниця
1МатематикаМатематикаМатематикаМатематикаМатематика
2МатематикаМатематикаМатематикаМатематикаМатематика
3ІсторіяМатематикаГеографіяАнглійська моваІнформатика
4ІсторіяФізкультураГеографіяАнглійська моваУкраїнська мова
5ФізикаУкраїнська моваФізкультураБіологіяФізика
6ФізикаУкраїнська літератураХіміяПраво/Захист ВітчизниТехнології/Українська мова
7Українська моваУкраїнська літератураУкраїнська моваАнглійська мова
№ урокуПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятниця
1Українська моваУкраїнська моваІсторіяІсторіяФізкультура
2Українська моваУкраїнська моваМатематикаІсторіяУкраїнська мова
3ФізикаАнглійська моваУкраїнська літератураФізкультураАнглійська мова
4ФізикаАнглійська моваУкраїнська літератураАнглійська моваАнглійська мова
5Англійська моваНімецька моваЗахист ВітчизниАнглійська моваБіологія
6Англійська моваНімецька моваМатематикаБіологія
7Українська моваУкраїнська літератураМатематикаАнглійська мова
№ урокуПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятниця
1ІсторіяМатематикаМатематикаМатематикаМатематика
2ІсторіяМатематикаМатематикаМатематикаМатематика
3МатематикаУкраїнська моваМатематикаУкраїнська моваУкраїнська мова
4МатематикаУкраїнська моваФізкультураУкраїнська моваФізкультура
5Англійська моваФізикаУкраїнська літератураБіологіяАнглійська мова
6Англійська моваФізикаУкраїнська літератураІсторія/БіологіяІнформатика
7Українська мова/Українська мова/Українська мова/

Розклад факультативів, гуртків
та додаткових індивідуальних занять

ПІБ вчителяНазва предметуКласЧас проведення
Соломахіна О.М. Російська мова6-А 15.00-15.45
Соломахіна О.М. ВПВ8-11кл.15.45-16.55
Шкраміда Н.В. Математика5-А14.00-14.45
Шкраміда Н.В.Геометрія8-А15.00-15.45
Асланова В.В.Англійська мова5-Б15.00-16.10
Вагеник Н.А.Геометрія10-Б15.00-15.45
Тимків О.М.Історія11-А15.00-15.45
Качур С.В. Українська мова11-А 15.00-16.10
Качан С.М. Біологія людини8-Б15.00-15.45
Слонєвська Д.К.Гурток з інформатики6-А14.00-14.45
Слонєвська Д.К.Інформатика 9-В15.00-15.45
Чудієвич С.М.Гурток « Архіологічне краєзнавство»7-А15.00-15.45
Кононіхіна І.І. Фізика7- А14.00-14.45
Ободовська О.О.Українська мова 1- Б12.10-12.50
Урбан О.О.Українська мова3 клас13.00-13.40
ПІБ вчителяНазва предметуКласЧас проведення
Лісова О.Л. Українська мова і література10-Б15.00-16.10
Дойко О.Л. Гурток з черлідингу6-1115.00-15.45
Любайкіна О.О. Біологія9-Б15.00-15.45
Джура О.Л. Гурток «Логічні стежинки математики»15.00-16.10
Базилєва Т.П. Українська мова10-А 15.00-16.10
Костандова О.О. ВПВ10-А 15.00-15.45
Соломахіна О.М. Російська мова 7-Б15.00-15.45
Соломахіна О.М. Російська мова 8-А15.45-16.30
Шкраміда Н.В. Геометрія11-Б 15.00-15.45
Кононіхіна І.І. Фізика 7-А,Б14.00-14.45
Слонєвська Д.К.Гурток з інформатики6-А14.00-14.45
Слонєвська Д.К.Інформатика 10-Б15.00-16.10
Дідух О.В. Інформатика8-Б15.00-15.45
Павлова Л.В.ВПВ8-1115.00-16.30
ПІБ вчителяНазва предметуКласЧас проведення
Любайкіна О.О. Біологія11-А15.00-15.45
Шкраміда Н.В. Геометрія8-Б15.00-15.45
Василенко О.Є. Психологічний гурток «Пізнай себе»4 15.00-15.45
Качан С.М. Біологія людини8-Б15.00-15.45
Качур С.В. Українська мова11-Б15.00-16.10
Сидоренко Т.М.Англійська мова11-А15.00-15-45
Слонєвська Д.К.Інформатика 6-А15.00-16.10
ПІБ вчителяНазва предметуКласЧас проведення
Дойко О.Л. Гурток з черлідингу06.Лис 15.00-15.45
Любайкіна О.О. ВПВ09.Лис15.00-16.30
.Писарева О.В. Англійська мова6-Б15.00-16.10
Кононіхіна І.І. Фізика дивовижна7 14.00-15.10
Братчик Ю.В. Англійська мова10-А15.00-15.45
Соломахіна О.М. ВПВ8-11 кл15.45-16.55
Шкраміда Н.В. Геометрія10-Б15.00-15.45
Шкраміда Н.В. Математика5-А14.00-14.45
Василенко О.Є. Психологічний гурток «Пізнай себе»415.00-15.45
Осмоловська Л.П.Українська мова 213.00-13.40
Ободовська О.О.Розвиток творчих здібностей1-Б12.00-12.35
Качур С.В.Українська мова 10-А15.00-15.45
Павлова Л.В.ВПВ8-1115.00-15.45
Павлова Л.В.Гурток8-1116.00-16.45
ПІБ вчителяНазва предметуКласЧас проведення
Сажньова І.В. Математика11-Б15.00-15.45
Писарева О.В. Англійська мова8-В15.00-16.10
Кононіхіна І.І.Фізика дивовижна7-А,Б14.00-15.10
Чудієвич С.М.Гурток « Архіологічне краєзнавство»7-А15.00-15.45
Ободовська О.О.Розвиток творчих здібностей1-Б12.00-12.35