НАУКОВА ЕЛІТА

НВК "ЯКИМІВСЬКА ГІМНАЗІЯ"

Завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Наполеглива праця та неординарні творчі здібності дозволяють учням НВК «Якимівська гімназія» достойно конкурувати з найкращими навчальними закладами Запорізької області.

  • ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії  ІІ місце посіла учениця 8-Б класу Вікарій Катерина (вчитель: Чудієвич С.М.);
  • ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики – ІІІ місце в учениці 8-Б класу Яковлєвої Поліни (вчитель: Кононіхіна І.І.);
  • ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології – ІІІ місце посіла учениця 9-Б класу Волкова Олена (вчитель: Любайкіна О.О.).

Дуже добрі результати показали і учасники ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

  • Безсонова Крістіна (англійська мова, вчитель Писарєва О.В.),
  • Наприклад Ганна (математика, вчитель Джура О.Л.),
  • Кучеренко Кирило (математика, вчитель Дідух О.В.),
  • Скаржинець Катерина (математика, вчитель Мухіна Н.В.),
  • Кім Олексій (історія, вчительТимків О.М.),
  • Костандова Анастасія (російська мова, вчитель Соломахіна О.М.),
  • Копайло Ярослав (інформатика, вчитель Макаров Д.Ю),
  • Федорова Поліна (українська мова, вчитель Лісова О.Л.),
  • Рибаков Артем (інформаційні технології, вчитель Макаров Д.Ю.),
  • Бистров Дмитро (екологія, вчитель Мандрик Н.Ю.),
  • Козачек Валерія (біологія, вчитель Любайкіна О.О),
  • Проценко Ілля (біологія, вчитель Павлова Л.В.).

ПЕРЕМОГИ - 2018

Перемоги

у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

перемог

у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

УЧАСНИКІВ

учасників Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів

МАН - 2018

Учні навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» кожного року беруть участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Щоб стати переможцем, потрібно пройти три етапи: написати науково-дослідницьку роботу, потім контрольну роботу і захисти науково-дослідницьку роботу перед компетентним журі, серед яких викладачі ВНЗ Запорізької області – професори, кандидати наук. І з цим завданням 10 учнів НВК «Якимівська гімназія» впоралися успішно:

  • учениця 11-А класу Козачек Валерія – переможниця (І місце) у секції «біологія людини», буде представляти Запорізьку область на ІІІ Всеукраїнському етапі конкурсу у квітні 2018 року у м. Київ.
  • ІІ місце у конкурсі-захисті посіли учениці 9-Б класу Безсонова Крістіна (секція: англійська мова, науковий керівник: Писарева О.В.) і Дорошина Дар’я (секція: психологія, науковий керівник: Василенко О.Є.).
  • ІІІ місце посіла  учениця 10-Б класу Мельник Аліна (секція математика, науковий керівник: Вагеник Н.А.),
  • ІІІ місце посіла учениця 9-Б класу Волкова Олена (секція: українська мова, науковий керівник: Базилєва Т.П.),
  • ІІІ місце посіла учениця 11-Б класу Березанська Анастасія (секція: медицина, науковий керівник: Лушніков В.Є.).

Цікаві дослідження представили учні:

  • Вікарій Катерина (секція: англійська мова, науковий керівник: Братчик Ю.В.),
  • Уколов Максим (секція: англійська мова; науковий керівник: Бачуріна О.Г.),
  • Костандова Анастасія (секція: англійська мова; науковий керівник: Сидоренко Т.М.),
  • Первєєв Володимир (секція: математичне моделювання, науковий керівник: Губар М.Л.).

Вчителі про своїх вихованців

НВК "Якимівська гімназія" плекає обдарування

[ultimate_carousel slide_to_scroll=”single” slides_on_desk=”3″ slides_on_mob=”1″ speed=”100″ arrow_style=”circle-bg” dots=”off” item_animation=”fadeInUpBig”][/ultimate_carousel]

Медалісти - 2017

Випускники кожного навчального закладу – це результат наполегливої багаторічної праці педагогічного колективу разом із батьківською громадою

[ultimate_carousel slides_on_desk=”1″ slides_on_tabs=”1″ slides_on_mob=”1″][/ultimate_carousel]

Архів результатів участі гімназистів у ІІ (обласному) етапі всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів

Прізвище, ім’я учня

Клас

Предмет

Місце

ПІБ вчителя

1

Копайло Ярослав

8

Математика

І

Мухіна Н.В.

2

Коровін Марк

9

Фізика

ІІ

Кононіхіна І.І.

3

Козачек Валерія

9

Біологія

ІІ

Качан С.М.

4

Тюлягіна Катерина

9

Психологія

ІІ

Василенко О.Є.

5

Бобровна Катерина

9

Мистецтвознавство і фольклористика

ІІ

Погорєла І.О.

6

Буйко Єлизавета

9

Англійська мова

ІІ

Писарева О.В.

7

Синькова Аліна

11

Агрономія

ІІ

Костандова О.О.

8

Мєльник Аліна

8

Математика

III

Вагеник Н.А.

9

Горохов Данило

8

Математика

III

Дідух О.В.

10

Братищенко Микита

9

Правознавство

III

Чудієвич С.М.

11

Писарева Ксенія

10

Українська мова

III

Довженко М.А.

12

Моложникова Вікторія

10

Українська мова

III

Довженко М.А.

13

Іріоглу Софія

11

Українська мова

III

Базилєва Т.П.

14

Братчик Марина

10

Англійська мова

III

Братчик Ю.В.

Прізвище, ім’я учня

Клас

Секція

Місце

Науковий керівник

1

Драчук Ганна

9-Б

Англійська мова

ІІ

Наумчук В.П.

2

Гога Юлія

9-А

Прикладна математика

ІІІ

Халанчук Л.В.

3

Кривко Олександра

9-Б

Українська мова

ІІІ

Довженко М.А.

4

Братчик Марина

9-Б

Англійська мова

ІІ

Братчик Ю.В.

5

Іріоглу Софія

11-Б

Українська мова

ІІ

Базилєва Т.П.

6

Гавриленко Данило

8-б

Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження 

ІІІ

Баранов Ю.Б.

7

Тихонов Богдан

10-Б

Гідрологія

ІІІ

Халіман Т.О.

8

Дружиненко Ольга

11-А

Охорона довкілля та раціональне природокористування

ІІІ

Мандрик Н.Ю.

9

Левашова Дар’я

11-А

Біологія людини

ІІІ

Качан С.М.

10

Хорошун Денис

9-Б

Правознавство

ІІІ

Чудієвич С.М.

11

Андреєва Ірина

9-Б

Релігієзнавство та історія релігії

ІІІ

Соломахіна О.М.

Прізвище,

 ім’я учня

Клас

Науковий керівник

Відділення

Секція

Місце

1

Маркін Микита

11

Павлова Л.В. Хімії та біології Селекції  і генетики

1

2

Махмудова Сабіна

11

Братчик Ю.В. Мовознавства Англійської мови

3

3

Грабовець Олексій

11

Писарева О.В. Мовознавства Англійської мови

2

4

Головіна Валерія

11

Сидоренко Т.М. Мовознавства Англійської мови

2

5

Левченко Дар’я

11

Халіман Т.О. Наук про землю Географії та ландшафтознавства

3

6

Рожелюк Марія

11

Халіман Т.О. Наук про землю Географії та ландшафтознавства

2

7

Нікеренкова Анастасія

11

Соломахіна О.М. Історії Історії України

3

8

Овечко Олена

10

Василенко О.Є. Хіміі ті біології Психології

2

9

Сокол Ольга

9

Сажньова І. В. Математики Прикладної математики

3

10

Олексин Микита

9

Кононіхіна І.І. Фізики та астрономії Експериментальної фізики

2

11

Писарева Ксенія

8

Довженко М.А. Мовознавства Української мови та літератури

3

Прізвище,

 імя учня

Клас

Науковий керівник

Секція

Місце

1

Гречана Наталя

9

Сажньова І.В. прикладна математика

ІІ

2

Волкова Юлія

9

Халанчук Л.В. математичне моделювання

ІІ

3

Жигальцева Дар’я

10

Шкроміда Н.В. прикладна математика

ІІІ

4

Глушко Костянтин

10

Довженко М.А. українська мова

ІІІ

5

Головіна Валерія

10

Сидоренко Т.М. англійська мова

ІІІ

6

Махмудова Сабіна

9

Братчик Ю.В. англійська мова

І

7

Давидова Юлія

9

Наумчук В.П. англійська мова

ІІІ

8

Нікіренкова Анастасія

9

Тимків О.М. етнологія

ІІІ

9

Рожелюк Марія

9

Халіман Т.О. географія

І

Секція

Місце

Прізвище учня

ПІБ    вчителя

Історія

2

Пацера Д.

Тимків О.М.

Англійська мова

2

Барабаш А.

Піскунова І.В.

3

Костенко С.

Сидоренко Т.М.

Прикладна математика

3

Гречана Н.

Сажньова І.В.

Українська мова

2

Довженко О.

Довженко М.А.

2

Шаповалова А.

Довженко М.А.

Секція

Місце

Прізвище

учня

ПІБ

вчителя

Історичне краєзнавство

1

Пацера Д.

Тимків О.М.

Історичне краєзнавство

2

Рєпіна Н.

Кононенко В.С.

Англійська мова

2

Барабаш А.

Піскунова І.В.

Англійська мова

2

Халіман Д

Наумчук В.П.

Математика

2

Вагеник В.

Шкроміда Н.В.

Математика

2

Лушников Є.

Халанчук Л.В.

Математика

3

Гнатів А.

Вагеник Н.А.

Етнологія

3

Гілевич С.

Тимків О.М.

Секція

Місце

Прізвище

учня

ПІБ

вчителя

Історичне краєзнавство

1

Пацера Д.

Тимків О.М.

Математика

2

Вагеник В.

Шкроміда Н.В.

Математика

3

Качанова В.

Шкроміда Н.В.

Секція

Місце

Прізвище

учня

ПІБ

вчителя

Українська мова

3

Чорна Є.

Довженко М.А.

Економіка

3

Сушко В.

Сушко М.В

Секція

Місце

Прізвище

учня

ПІБ

вчителя

Геологія

1

Василенко В.

Халіман Т.О.

Економіка

2

Сушко В.

Сушко М.В.

Українська мова

3

Москаленко М.

Довженко М.А.

Секція

Місце

Прізвище

учня

ПІБ

вчителя

Географічне краєзнавство

2

Василенко В.

Халіман Т.О.

Географічне краєзнавство

3

Філобок В.

Гнєдашев В.М.

Історія України

3

Веремчук Н.

Кононенко В.С.

Секція

Місце

Прізвище

учня

ПІБ

вчителя

Психологія

1

Фурманенко О.

Василенко О.Є.

Англійська мова

2

Мироненко О.

Горобій О.А.

Англійська мова

2

Каверзін М.

Піскунова І.В.

Англійська мова

3

Федорова Г.

Сидоренко Т.М.

Англійська мова

3

Крегель А.

Наумчук В.П.

Географічне краєзнавство

3

Климов Д.

Гнєдашев В.М.

Література

3

Боброва О.

Сярова Л.С.

Історичне краєзнавство

3

Постоленко О.

Кононенко В.С.

Історія України

3

Альошина І.

Кононенко В.С.

Фізика

3

Волков А.

Кононіхіна І.І.

Біологія

3

Мітрохіна М.

Халіман І.О.

Медицина

3

Широкова О.

Халіман І.О.